Dzień dobry!

Mamy przyjemność poinformować Cię o ważnych zmianach zachodzących w naszej firmie 😊 Chcemy abyś wiedział, że nieustannie się rozwijamy, a naszym celem jest Twoje zadowolenie i jak największa satysfakcja z podjętej współpracy z nami. Takie wiadomości jak ta, będziesz dostawał raz na miesiąc!

Co się zmienia?1. Projekt 360


Projekt przekształcił się w usługę abonamentową trwającą 30 dni. Więc teraz możesz zlecać nam działania, nie ograniczając się przy tym do konkretnego pakietu usług.
Pamiętaj, że jesteśmy Twoim zewnętrznym działem marketingu i jeżeli potrzebujesz czegoś – powiedz nam o tym! Potrzebujesz dobrego grafika czy copywritera? A może specjalisty od Google Analytics? Każdy z nich pracuje dla Ciebie w Projekcie 360!
Wystarczy zadzwonić pod nr. 728 634 268 lub napisać: a.brzozowska@mpgmedia.pl

 2. Metody płatności w sklepie on-line


W tym miesiącu rozszerzyliśmy możliwości dokonywania płatności o przelewy on-line w momencie zamówienia. Pracujemy nad tym, aby było Ci  jak najprościej i  jak najwygodniej. Jest to rozwiązanie w pełni bezpieczne i wiarygodne – przelewu dokonujesz za pomocą swojego zaufanego banku.

3. Promo republic


Korzystamy z Promorepublic, które sprawia, że publikowanie postów na Facebooku nigdy nie było prostsze! w związku z tym przygotowujemy dla Ciebie z wyprzedzeniem pakiet postów, do których masz bezpośredni dostęp. Przed publikacją, możesz je w dowolny sposób poprawiać i modyfikować.

Pracujemy nad:

1. Baza wiedzy/szkolenia dla klienta


Oprócz tego, że możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie merytoryczne na każdym kroku współpracy, już niedługo uruchomimy dla Ciebie cykl szkoleń, które ułatwią Ci zrozumienie idei marketingu internetowego oraz jego mechanizmów. Poznasz tajniki skutecznej sprzedaży, zasady e-commerce, a nawet dowiesz się jakie są sposoby analizy danych. Do przygotowanej dla Ciebie lekcji, będziesz mógł wrócić w każdym momencie 😉

Powiedz nam które zagadnienia interesują Cię najmocniej, a my zadbamy o to by uzupełnić naszą bazę wiedzy.

2. Certyfikaty


Osoby, które pracują nad Twoim sukcesem, nieustannie się szkolą i zdobywają nowe umiejętności. Zwieńczeniem tego są odpowiednie certyfikaty potwierdzające, że w naszym zespole pracują sami specjaliści 😊 Do końca 2019 roku planujemy zostać partnerem Google’a, oznacza to że mocniej będziemy się skupiać na reklamach Google Ads oraz innych usługach z ekosystemu Google Marketing Platform.

Powiedz nam w jakim kierunku chcesz żebyśmy się rozwijali by jeszcze lepiej promować Twoją firmę.


3. Projekt Kawiarenka


Wprowadzamy w życie nasz nowy Projekt Kawiarenka, który pokochają użytkownicy naszych portali. W zamian za świadczenie usług reklamowych dla warszawskich Kawiarni, nasi czytelnicy otrzymają bony na kawę. Aby wziąć udział w takim Projekcie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Jest to świetny sposób na wsparcie lokalnej społeczności i promocję, która przyciągnie do Kawiarni nowych klientów.


4. Patronaty


Coraz więcej ciekawych wydarzeń zostaje objęte patronatem MPG Media. Angażujemy się w eventy, które są ciekawe dla mieszkańców Warszawy. Dodatkowo, organizujemy różne konkursy i rozdania pozwalające na zdobycie fantastycznych nagród!

Ostatnio patronatem objęliśmy wydarzenie Dzień Dziecka na Sportowo, organizowane przez Urząd Dzielnicy Białołęka 😊


Jeżeli chciałbyś zostać patronem lub wesprzeć jakieś wydarzenie, napisz do nas a my zajmiemy się resztą. Jeżeli masz wydarzenie które chciałbyś nam polecić, z chęcią się podejmiemy promocji i objęcia wydarzenia patronatem 🙂

Od teraz będziemy Cię na bieżąco informować o efektach naszych działań. Jeżeli masz jakiś pomysł lub chcesz, żebyśmy coś zmienili czy ulepszyli – mów śmiało! 😊


Ta strona używa plików cookie aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z jej użytkowania. Korzystając z serwisów MPG Media wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.