14.04.2022 odwiedziliśmy 21.Targi eHandlu, najprawdopodobniej jedno z największych wydarzeń dla firm z szeroko pojętej branży Internetowej oraz eCommerce.

Ponad 4000 uczestników i prawie 500 wystawców i prelegentów. Wydarzenie jest cykliczne i jest organizowane kilka razy do roku.

Dlaczego warto odwiedzić targi eHandlu EcommerceWarsaw?

  1. Panele

W obecnym roku na 5 scenach było przedstawiono 34 panele, główne tematy to przede wszystkim pozycjonowanie, reklama na Facebooku czy Google. Nie zabrakło również tematyki prowadzenie sklepów internetowych, rozwiązania płatnicze, sposoby zarządzania magazynem i wiele innych. Prezentowana wiedza jest praktyczna i przydatna, a pochodzi od praktyków z czołowych Polskich i zagranicznych firm które oferują rozwiązania dla e-commerce. 

  1. Doświadczenie

Istotne jest to że w trakcie podobnych wydarzeń dochodzi do wymiany know-how poszczególnych procesów związanych z prowadzeniem firmy i sprzedaży w internecie. W trakcie targów panuje duch osiągnięcia wspólnego celu, zgodnie z najlepszymi zasadami światu internetu. Nie czuć nawet odrobinę konkurencji czy rywalizacji, a każdy jest otwarty na rozmowę.

  1. Partnerzy

Obecnie ciężko znaleźć firmę która korzysta od A do Z wyłącznie z własnych rozwiązań. Coraz więcej outsourcujemy, gdyż wychodzi to często taniej oraz nie musimy się martwić o rozwój danej technologii. Bez wątpienia 21. Targi eHandlu również przychodzą z pomocą. Tego dnia możemy za jednym zamachem poznać wielu partnerów które oferują rozwiązania pozwalające rozwijać nasz biznes.

  1. Networking

A co z klientami? Jeżeli pracujemy w segmencie B2B to jest to dobre miejsce, aby nawiązać kontakty biznesowe. Jako firma z segmentu Marketing&Media oferujemy naszym klientom rozwiązania pakietowe   zarówno i rozwiązania punktowe .

Zachęcamy was do odwiedzania targów, poszerzania wiedzy, zdobywanie doświadczenia i rozwijanie własnego biznesu!

Ta strona używa plików cookie aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z jej użytkowania. Korzystając z serwisów MPG Media wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.