Pakiet 360° od MPG Media – pełna obsługa Twojej firmy w Internecie

Chcesz wypromować swoją firmę w Internecie?

Szukasz kogoś, kto mógłby Ci w tym pomóc? Dlatego Projekt 360o od MPG Media jest właśnie dla Ciebie! 360o oznacza pełen pakiet usług związanych z promocją Twojej firmy w sieci w jednej ofercie!

Niewątpliwie w MPG Media nie zadowalamy się półśrodkami. Chcemy, żeby nasi klienci byli obsłużeni kompleksowo i z pełnym profesjonalizmem. Wierzymy, że dobra kampania reklamowa może poprowadzić Twoją firmę do lepszej przyszłości. Dlatego dajemy Ci pakiet pełny, pakiet 360o.

Prowadzenie dla Twojej firmy strony internetowej, profilu na Facebooku czy bloga, comiesięczna reklama na stronach informacyjnych całej Warszawy i pozycjonowanie w Google – wszystko to wchodzi skład najlepszej oferty, jaką ujrzało niebo nad stolicą.

Godnym uwgi jest fakt, że od dzisiaj cały internetowy PR swojej firmy masz pod jednym telefonem! Oczywiście wszystkie szczegóły oferty uzgodnisz z nami osobiście, byś mógł mieć pewność, że kampania reklamowa będzie w pełni dopasowana do Twoich oczekiwań. Dalej zaopiekują się Tobą pasjonaci reklamy i marketingu, w pełni zaangażowani w rozniesienie wieści o Twojej działalności po całym Internecie.

Wnioskująć. jeśli jesteś dość zapobiegliwy, by nie ufać pierwszej lepszej firmie marketingowej ogłaszającej się w Internecie, to mamy coś specjalnie dla Ciebie. Wypróbuj pierwszy miesiąc współpracy z nami całkowicie za darmo! Bez ryzyka, bez dodatkowych zobowiązań – czysty zysk. Oto nasza oferta. Co Ty na to?

Ta strona używa plików cookie aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z jej użytkowania. Korzystając z serwisów MPG Media wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.