Nie raz pewnie szukałeś informacji w Internecie na temat ostatnich wydarzeń w Twoim mieście lub najbliższej okolicy. A może szukałeś odpowiedniej firmy w pobliżu do skorzystania z jej usług. Być może chciałeś coś sprzedać lub kupić za pomocą ogłoszeń, poczytać wiadomości Warszawa i okolice. Wszystko to możesz znaleźć na jednej stronie – naszym portalu informacyjnym.

Zarządzamy kilkunastoma portalami informacyjnymi na terenie Warszawy i jej okolic. Co, gdzie, kiedy dzieje się w Warszawie – właśnie na te pytania znajdziesz odpowiedź na portalu – Warszawa i Okolice. Bieżące aktualności oraz najnowsze informacje ze stolicy pojawiają się tam codziennie.

Więcej na temat naszych portali zbajdziesz TUTAJ. Każdy portal odnosi się do poszczególnej dzielnicy Warszawy, a nasi reporterzy zawsze są na czasie by poinformować czytelników o nowym wydarzeniu jako pierwsi. Główne wiadomości warszawa i okolice znajdziesz na stronie głównej. Także możesz szukać interesujące dla Ciebie treści za pomocą kategorii. W zakładce „ogłoszenia” możesz bez problemu sprzedawać i kupować potrzebne dla Ciebie rzeczy. Dodanie ogłoszenia zajmuje zaledwie kilka minut. 

Dzięki naszym portalom dowiesz się, gdzie warto pójść coś zjeść, kupić, skorzystać z usługi.

W zakładce „Firmy” gromadzą się wizytówki firm w Twojej najbliższej okolicy, dzięki czemu w łatwy sposób możesz sprawdzić z jakich usług w pobliżu możesz skorzystać.

A co jeżeli prowadzisz własną firmę i chcesz promować się lokalnie? W parę kliknięć możesz zamówić baner lub artykuł na dowolnym portalu. Aktualnie portale generują około 1.000.000 odsłon miesięcznie.

Nasi użytkownicy są bardzo mocno zaangażowani w życie lokalnych społeczności. Co więcej, są aktywni w internecie, chętnie podejmują dyskusje, komentują, testują produkty lub usługi. 

Ta strona używa plików cookie aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z jej użytkowania. Korzystając z serwisów MPG Media wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.