MPG Media patronem Dnia Dziecka na sportowo w BOS!

Od rana 1 czerwca w Białołęckim Ośrodku Sportu było naprawdę wesoło i aktywnie! 🙂
Z okazji Dnia Dziecka w BOS odbył się szereg atrakcji sportowych oraz rekreacyjnych, na dwóch boiskach zaś toczyła się zacięta walka o puchar Mini Ligi Mistrzów wśród dzieci! Nie zabrakło atrakcji dla małych miłośników innych dziedzin sportu. Na uczestników czekał m.in. turniej siatkówki plażowej, a w strefach pokazów uczestnicy mogli podziwiać prezentacje akrobatyczne, taneczne czy sztuk walki, w pokazach wzięli udział mistrzowie freestyle footbollu!
W strefie rekreacji na małych i tych nieco starszych pasjonatów sportów czekał dmuchany zamek ze zjeżdżalnią, urządzono również tor przeszkód. Uczestnicy próbowali swych sił w różnych grach, warsztatach i zabawach, uczyli się zasad gry w teqballa, stosunkowo nowej dyscypliny sportowej łączącej w sobie piłkę nożną i zmodyfikowany niski stół przypominający ten do tenisa.

Nie zabrakło również waty, popcornu oraz upominków od partnerów wydarzenia! Organizatorem imprezy był Urząd Dzielnicy Białołęka, patronem zaś MPG Media 🙂

Ta strona używa plików cookie aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z jej użytkowania. Korzystając z serwisów MPG Media wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.